KONST / Litografier / Färglitografi 14303172
nr 1430 3172
Knut Swane
(f. 1951), Norge
"Abstract Painthing". Signerad, numrerad 14/150, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 59x86, yttermått inklusive ram: 75x102 cm
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:53:20
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr